Dobrá škola Ústeckého kraje 2016/2017
9.11.2017

V soutěži Dobrá škola 2016/2017 obsadila naše škola výborné 4. místo mezi všemi středními odbornými školami Ústeckého kraje. Hodnotí se výsledky v soutěžích, výsledky ve vzdělávání, spolupráce s VŠ, zaměstnavateli a sociálními partnery, zajištění vzdělávacích kurzů a exkurzí, projektová činnost a ekonomika školy. Soutěž vyhlašuje zřizovatel škol - Krajský úřad ÚK.                      Mgr. Pavel Caitaml, ředitel školy

Vloženo: 19.10.2017 | Autor: Prochazka | Zobrazeno: 11x | Zatím neupraveno
Prázdniny jsou již za námi a opět nám začaly školní povinnosti. A to nejen pro žáky, ale i pro pedagogy. A protože jsme na naší škole úplní nováčci, vydali jsme se s našimi třídními učiteli na seznamovací kurz, jehož cílem nebylo pouze naše seznámení, ale vytvoření nových přátelských vztahů a prevence proti šikaně.

Vloženo: 13.3.2017 | Autor: Prochazka | Zobrazeno: 68x | Zatím neupraveno
Ve čtvrtek 16. února vyráběli žáci prvního ročníku oboru řezník - uzenář jaternice, jelítka a tlačenky. Akce se konala ve školní kuchyni pod dohledem učitele OV pana Málka. Celkem se zašpejlovalo asi 130 kousků jaternic a jelítek, deset tlačenek a dva velké hrnce zabíjačkové polévky!

Vloženo: 4.10.2016 | Autor: Prochazka | Zobrazeno: 97x | Zatím neupraveno
Ve čtvrtek 22. 9. se učitelé a žáci naší školy zúčastnili již tradiční akce Ukliďme svět.

Vloženo: 4.9.2016 | Autor: Prochazka | Zobrazeno: 857x | Zatím neupraveno
Přes letní prázdniny vzniklo nové "cukrářské studio" pro obor cukrář. Studio je rozděleno na teplou a studenou dílnu. Obě dílny jsou vybaveny novým zařízením, které splňuje všechny požadavky pro nové trendy v tomto oboru. Studio má také vlastní vybavenou učebnu na teorii. Věříme, že se zde budou žáci kvalitně připravovat na budoucí povolání cukráře/cukrářky.

Vloženo: 18.4.2016 | Autor: Prochazka | Zobrazeno: 531x | Zatím neupraveno
Ve čtvrtek 14. dubna 2016 se učitelé a žáci VS Trmice zúčastnili tradiční akce „Ukliďme svět – ukliďme Česko, která je součástí celosvětová kampaně Clean up the World!

Vloženo: 20.3.2016 | Autor: Prochazka | Zobrazeno: 486x | Zatím neupraveno
Soutěž mladých kadeřníků se konala již podruhé.

Vloženo: 18.1.2016 | Autor: Prochazka | Zobrazeno: 333x | Zatím neupraveno
Dne 7. 1. 2016 se ve Střední škole obchodu, řemesel, služeb a Základní škole, Ústí nad Labem, konal KURZ KREATIVNÍHO BALENÍ DÁRKŮ. Lektorkou tohoto kurzu byla paní Radka Křivánková, která má v Praze firmu nejen pro balení dárku. Balí například pro různé známé politiky (Václava Klause, George Bushe) nebo pro celebrity (Lucii Bílou, Blanku Matragi). Její práce je vskutku atraktivní a zábavná, což se potvrdilo i při výsledcích balení našich žáků.

Vloženo: 18.12.2015 | Autor: Prochazka | Zobrazeno: 217x | Zatím neupraveno
V říjnu jsme na naší škole uspořádali Školní second hand, na který jsme pozvali všechny žáky vzdělávacího střediska Trmice a žáky základní školy. Oblečení a doplňky do prodeje nabídli jak učitelé, tak i zaměstnanci školy. Vše se prodávalo za symbolické ceny. Celková částka se vyšplhala na 1552 Kč. To znamená, že se prodalo asi 350 kusů oblečení.

Vloženo: 16.11.2015 | Autor: Prochazka | Zobrazeno: 289x | Zatím neupraveno
Praktický kurz o ozdobném vyřezávání ovoce a zeleniny

Vloženo: 8.11.2015 | Autor: Prochazka | Zobrazeno: 393x | Zatím neupraveno
V měsíci říjnu jsme pro naše žáky uspořádali akci „Školní second hand“.

Celkem: 22 článků