Soutěže

Vloženo: 26.3.2017 | Autor: Prochazka | Zobrazeno: 123x
Ve středu 22. 3. 2017 se v Městci Králové konal již 4. ročník gastronomické soutěže Srdce na talíři. Letošním úkolem bylo připravit bagetu na svačinu a svatební tabuli pro 2 osoby.

Soutěže se zúčastnilo celkem 21 družstev z 16 škol z celé České republiky. Naši školu reprezentovaly dva dvoučlenné týmy ve složení Sára Janová, Taťána Poustková (pod vedením UOV Dagmar Bilkové) a Pamela Ferencová, Tereza Fajfrová (pod vedením UOV Evy Borseníkové).

Sára Janová a Taťána Poustková obdržely Diplom pro nejsympatičtější dvojici soutěže.

Všem děvčatům děkujeme za vzornou reprezentaci školy. Poděkování patří rovněž učitelkám odborného výcviku, které svědomitě připravovaly žákyně na soutěž.

Zapsala: S. Kottnauerová