Kotva
Vybíjená 2019
Celý článek
Jižní Morava
Celý článek
Prodavačské dovednosti 2019
Celý článek
Zřizovatel

Aktuality
ZAHÁJENÍ ŠK. ROKU 19/20
30.8.2019

Záhájení školního roku je pro všechny třídy a ročníky Vzdělávacího střediska Trmice dne 2. 9. 2019.

Všechny 1. ročníky nastupují v 7:55 do učeben dle níže uvedeného rozpisu.

Všechny vyšší ročníky nastupují v 10:00 (rozpis učeben uveden ve vestibulu školy) 

1. ročník Cukrář - učebna č. 23 (2. patro)

1. ročník Řezník - uzenář - učebna č. 22 (2. patro)

1. ročník Operátor skladování - učebna č. 22 (2. patro)

1. ročník Prodavačské práce - učebna č. 14 (1. patro)

1. ročník Stravovací a ubyt. služby - učebna č. 15 (1. patro)

1. ročník Pečovatelské služby - učebna č. 15 (1. patro)

 

Bakaláři

Mapa webu

Prodavačské dovednosti 2015

Vloženo: 26.4.2015 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 969x | Zatím neupraveno
Střední škola obchodu, řemesel, služeb a Základní škola, Ústí nad Labem pořádala 16. 4. ve vzdělávacím středisku Trmice již 2. ročník krajské soutěže s názvem „PRODAVAČSKÉ DOVEDNOSTI 2015“.

Soutěž je určena žákům z oborů vzdělání skupiny „E“. Soutěžící se utkali v různých dovednostech, které by správný prodavač měl znát a umět. Žáci balili bonboniéru, lahev, kosmetický balíček, odhadovali 15 dkg bonbonů, prováděli účtování na pokladně, určovali různé druhy koření a kořenících přípravků a psali znalostní testy ze zbožíznalství a obchodního provozu.

Po litém boji se na třetím místě umístil Jan Zíma z pořádající školy a na druhém Lucie Gorolová ze Střední školy technické, gastronomické a automobilní Chomutov. První místo   vybojovala Veronika Cicuová, taktéž ze Střední školy technické, gastronomické a automobilní Chomutov.

Nejlepším žákům předala paní Lenka Pešková, zástupce hypermarketu Globus, společně s Mgr. Pavlem Caitamlem, ředitelem pořádající školy, poháry, diplomy a hodnotné ceny, které do soutěže daroval hypermarket Globus. Nikdo ze soutěžících však neodjížděl z Trmic s prázdnou. Všem soutěžícím darovala pořádající škola trička s logem školy, psací potřeby a další milé pozornosti, které pro všechny soutěžící zajistil hypermarket Globus, garant soutěže.

Je na místě poděkovat všem učitelům, kteří pečlivě připravovali soutěžící po stránce vědomostní i dovednostní. Takto připravení absolventi mají velké šance uplatnit se dobře  na trhu práce a uspět v konkurenci s ostatními absolventy středních škol.

Děkujeme hypermarketu Globus, kde vykonávají žáci pořádající školy odborný výcvik, za hodnotné ceny a odbornou podporu soutěže.  

 

Miroslava Herynková

ředitelka soutěže