Kotva

Muzeum čokolády

Pro zpestření teoretické výuky a hlavně rozšíření si obzorů vyrazili v pátek 25. 10. 2019 žáci 2. ročníku oboru Cukrář d...
Více informací
Zřizovatel

Aktuality
Talent školy 2019
6.12.2019

Talent školy 2019

Bakaláři

Mapa webu

Prodavačské dovednosti 2019

Vloženo: 29.4.2019 | Autor: Prochazka | Zobrazeno: 134x
Ve vzdělávacím středisku v Trmicích proběhl ve čtvrtek 25. dubna 2019 již 5. ročník krajské soutěže pod názvem "PRODAVAČSKÉ DOVEDNOSTI 2019". Soutěž je určena pro žáky oboru "E" - prodavačské práce. Soutěžící se utkali v různých dovednostech, které by "správný prodavač" měl znát, jako jsou různé druhy balení zboží, vážení, identifikace zboží a odborné znalosti.

Nestranná porota ve složení paní učitelka Bozděchová Věra ze SŠ Most, paní učitelka Dana Vinterová ze SŠ Podbořany a paní učitelka Ivana Goltschová z pořádající školy po pečlivém výběru rozhodla o následujícím umístění žáků. Na třetím místě se umístil soutěžící Jiří Bláha ze Střední průmyslové školy a Střední odborné školy gastronomie a služeb Most, na druhém místě se umístila žákyně z pořádající školy Nikola Zemanová a první místo obsadila žákyně Miluše Nevlidová, která také patří k žákyním pořádající školy.

Nejlepším soutěžícím předal pan ředitele pořádající školy Mgr. Pavel Caitaml hodnotné ceny. Samozřejmě nechyběly diplomy a poháry pro nejlépe umístěné žáky.

Opět nikdo ze soutěžících neodjížděl s prázdnou, všem soutěžícím pořádající škola darovala trička a psací potřeby, další milé pozornosti pro všechny soutěžící zajistil hypermarket Globus Trmice.

Na závěr bych ráda poděkovala za vstřícné jednání vedení pořádající školy při přípravě a organizaci celé soutěže, dále děkuji všem učitelům, kteří přispěli k hladkému průběhu celé letošní soutěže.

 

Zapsala: Ing. Miroslava Herynková