Kotva
Vybíjená 2019
Celý článek
Jižní Morava
Celý článek
Prodavačské dovednosti 2019
Celý článek
Zřizovatel

Aktuality
ZAHÁJENÍ ŠK. ROKU 19/20
30.8.2019

Záhájení školního roku je pro všechny třídy a ročníky Vzdělávacího střediska Trmice dne 2. 9. 2019.

Všechny 1. ročníky nastupují v 7:55 do učeben dle níže uvedeného rozpisu.

Všechny vyšší ročníky nastupují v 10:00 (rozpis učeben uveden ve vestibulu školy) 

1. ročník Cukrář - učebna č. 23 (2. patro)

1. ročník Řezník - uzenář - učebna č. 22 (2. patro)

1. ročník Operátor skladování - učebna č. 22 (2. patro)

1. ročník Prodavačské práce - učebna č. 14 (1. patro)

1. ročník Stravovací a ubyt. služby - učebna č. 15 (1. patro)

1. ročník Pečovatelské služby - učebna č. 15 (1. patro)

 

Bakaláři

Mapa webu

Prodavačské dovednosti 2019

Vloženo: 29.4.2019 | Autor: Prochazka | Zobrazeno: 88x
Ve vzdělávacím středisku v Trmicích proběhl ve čtvrtek 25. dubna 2019 již 5. ročník krajské soutěže pod názvem "PRODAVAČSKÉ DOVEDNOSTI 2019". Soutěž je určena pro žáky oboru "E" - prodavačské práce. Soutěžící se utkali v různých dovednostech, které by "správný prodavač" měl znát, jako jsou různé druhy balení zboží, vážení, identifikace zboží a odborné znalosti.

Nestranná porota ve složení paní učitelka Bozděchová Věra ze SŠ Most, paní učitelka Dana Vinterová ze SŠ Podbořany a paní učitelka Ivana Goltschová z pořádající školy po pečlivém výběru rozhodla o následujícím umístění žáků. Na třetím místě se umístil soutěžící Jiří Bláha ze Střední průmyslové školy a Střední odborné školy gastronomie a služeb Most, na druhém místě se umístila žákyně z pořádající školy Nikola Zemanová a první místo obsadila žákyně Miluše Nevlidová, která také patří k žákyním pořádající školy.

Nejlepším soutěžícím předal pan ředitele pořádající školy Mgr. Pavel Caitaml hodnotné ceny. Samozřejmě nechyběly diplomy a poháry pro nejlépe umístěné žáky.

Opět nikdo ze soutěžících neodjížděl s prázdnou, všem soutěžícím pořádající škola darovala trička a psací potřeby, další milé pozornosti pro všechny soutěžící zajistil hypermarket Globus Trmice.

Na závěr bych ráda poděkovala za vstřícné jednání vedení pořádající školy při přípravě a organizaci celé soutěže, dále děkuji všem učitelům, kteří přispěli k hladkému průběhu celé letošní soutěže.

 

Zapsala: Ing. Miroslava Herynková